PERDANA MENTERI
Datuk Seri Najib Razak


TIMBALAN PERDANA MENTERI:
Tan Sri Muhyiddin Yassin


MENTERI DI JABATAN PERDANA MENTERI
1. Tan Sri Dr Koh Tsu Koon (Hal Ehwal Perpaduan & Pengurusan Prestasi)
2. Datuk Seri Mohamed Nazri Abdul Aziz (Hal Ehwal Perundangan dan
Parlimen)
3. Tan Sri Nor Mohamed Yakcop (Unit Perancang Ekonomi)
4. Mej-Jen (B) Datuk Jamil Khir Baharom (Hal Ehwal Agama Islam)


Timbalan-timbalan Menteri:
1. Datuk Liew Vui Keong
2. Datuk Dr Mashitah Ibrahim
3. Datuk S.K. Devamany
4. Ahmad Maslan
5. T.Murugiah


MENTERI KEWANGAN:
Datuk Seri Najib Razak


MENTERI KEWANGAN II:
DATUK AHMAD HUSNI MOHAMAD HANADZLAH


Timbalan:
1. Datuk Chor Chee Heung
2. Datuk Dr Awang Adek Hussin


MENTERI PELAJARAN:
Tan Sri Muhyiddin Yassin


Timbalan:
1. Datuk Dr Wee Ka Siong
2. Dr Mohd Puad Zarkashi


MENTERI PENGANGKUTAN:
Datuk Ong Tee Keat


Timbalan:
1. Datuk Abdul Rahim Bakri
2. Datuk Robert Lau Hoi Chew


MENTERI PERUSAHAAN, PERLADANGAN DAN KOMODITI:
Tan Sri Bernard Dompok


Timbalan:
1. Datuk Hamzah Zainudin


MENTERI DALAM NEGERI:
Datuk Seri Hishammuddin Hussein


Timbalan:
1. Datuk Wira Abu Seman Yusop
2. Jelaing anak Mersat


MENTERI PENERANGAN, KOMUNIKASI, KESENIAN DAN KEBUDAYAAN:
Datuk Seri Utama Dr Rais Yatim


Timbalan:
1. Datuk Joseph Salang Gandum
2. Senator Heng Seai Kie


MENTERI TENAGA, TEKNOLOGI HIJAU DAN AIR:
Datuk Peter Chin Fah Kui


Timbalan:
Noriah Kasnon


MENTERI KEMAJUAN LUAR BANDAR DAN WILAYAH:
Datuk Seri Shafie Apdal


Timbalan:
1. Datuk Hassan Malek
2. Datuk Joseph Entulu anak Belaun


MENTERI PENGAJIAN TINGGI:
Datuk Seri Mohd Khaled Nordin


Timbalan:
1. Datuk Dr Hou Kok Chung
2. Datuk Saifuddin Abdullah


MENTERI PERDAGANGAN ANTARABANGSA DAN INDUSTRI:
Datuk Mustapa Mohamed


Timbalan:
1. Datuk Mukhriz Mahathir
2. Datuk Jacob Dungau Sagan


MENTERI SAINS, TEKNOLOGI DAN INNOVASI:
Datuk Dr Maximus Ongkili


Timbalan:
Fadillah Yusof


MENTERI SUMBER ASLI DAN ALAM SEKITAR:
Datuk Douglas Uggah Embas


Timbalan:
Tan Sri Joseph Kurup


MENTERI PELANCONGAN:
Datuk Ng Yen Yen


Timbalan:
Datuk Seri Sulaiman Abdul Rahman Abdul Taib


MENTERI PERTANIAN DAN INDUSTRI ASAS TANI:
Datuk Noh Omar


Timbalan:
1. Datuk Johari Baharum
2. Datuk Rohani Abdul Karim


MENTERI PERTAHANAN:
Datuk Seri Dr Ahmad Zahid Hamidi


Timbalan:
Datuk Dr Abdul Latiff Ahmad


MENTERI KERJA RAYA:
Datuk Shaziman Abu Mansor


Timbalan:
Datuk Yong Khoon Seng


MENTERI KESIHATAN:
Datuk Liow Tiong Lai


Timbalan:
Datuk Rosnah Rashid Shirlin


MENTERI BELIA DAN SUKAN:
Datuk Ahmad Shabery Cheek


Timbalan:
1. Datuk Razali Ibrahim
2. Wee Jeck Seng


MENTERI SUMBER MANUSIA:
Datuk Dr S.Subramaniam


Timbalan:
Datuk Maznah Mazlan


MENTERI PERDAGANGAN DALAM NEGERI DAN HAL EHWAL PENGGUNA:
Datuk Ismail Sabri Yaakob


Timbalan:
Datuk Tan Lian Hoe


MENTERI PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN:
Datuk Kong Cho Ha


Timbalan:
Datuk Lajim Ukin


MENTERI PEMBANGUNAN WANITA, KELUARGA DAN MASYARAKAT:
Datuk Seri Sharizat Jalil


Timbalan:
Datuk Paduka Chew Mei Fun


MENTERI LUAR:
Datuk Anifah Aman


Timbalan:
1. A.Kohilan Pillay
2. Datuk Lee Chee Leong


MENTERI WILAYAH PERSEKUTUAN:
Datuk Raja Nong Chik Raja Zainal Abidin


Timbalan:
Datuk M.Saravanan